Fantasy Realms

Fantasy Realms

Настільна гра Fantasy realms - швидка, барвиста, азартна гра на створення кращої колоди карт у руці. За сюжетом, кожен гравець - це правитель свого краю, який хоче створити найсильніше королівство своїм способом. Узяти під контроль природні катаклізми, заручитися підтримкою могутнього чарівника, зібрати сильну армію, приручити різних тварюк і т.д.

Підготовка до гри Fantasy realms

У грі 53 неповторні карти, які діляться на 10 мастей по 5 карт, і ще 3 карти джокера зі своїм ефектом заміщення. Кожен гравець починає гру з 7 картами на руці, при грі удвох - гравці починають без карт. Підготовка до гри займає кілька хвилин - потрібно перемішати колоду карт, роздати кожному по 7 карт і можна почати гру.

Як грати у Fantasy realms

У кожного гравця на руці сім карт, і після завершення гри, у кожного гравця залишиться сім карт. Головне встигнути, якомога краще обміняти або посилити свою руку за ігровий час. У свій хід кожен гравець може зробити одне з двох дій - узяти карту з колоди або зі столу.

Узяти карту з колоди - гравець бере верхню карту з колоди, тепер у нього на руках 8 карт, після чого, гравець повинен викласти свою зайву карту на ігрове поле у відкритий доступ.

Узяти карту зі столу - гравець забирає карту із загального доступу зі столу, і натомість кладе на порожнє місце одну з карт зі своєї руки.

Що включає у собі карта - її порядковий номер, сила карти, до якої масті вона відноситься й властивості. Властивості карти можуть, як давати додаткову силу у вигляді бонусів за наявність у вашій руці потрібних карт, так і віднімати силу у вигляді штрафу, якщо у вас в руці є потрібні карти.

Після того, як гравець зробив одну з дій, хід переходить наступному гравцеві за годинниковою стрілкою. Як тільки на столі з'явиться десята карта - гра тут же завершується і починається підрахунок очок. Потрібно взяти ручку і до спеціального бланку внести параметри - сила карти, бонусний / штрафний ефект і підсумувати отримані результати, у кого підсумкова цифра вийде більшою, той і переміг.

При грі удвох, гравці починають без карт на руці. Вони у свою чергу беруть дві карти з колоди - одну залишають у себе у руці, а іншу кладуть на загальне поле або просто забирають карту з загального поля. Усі ці дії відбуваються, поки у гравців не буде по сім карт на руці, після чого гра продовжується за звичайними правилами, але завершується, коли буде зіграна дванадцята карта на столі.

Враження від гри Fantasy realms

Fantasy realms дуже хороша й швидка гра, буквально 15 хвилин і партія зіграна, правила пояснюються за пару хвилин. Граєш у гру і розумієш, гра супер, усе дуже просто й зрозуміло, чому її придумали тільки у 2017 році.

Після першої партії відразу хочеться зіграти ще раз, і ти відразу граєш ще одну партію, тому що гра дуже швидка. Хоч у гру можна грати до 6 осіб, але при більшій кількості гравців, може бути мало ходів у гравців, кожен взяв по дві карти з колоди і стіл заповнився (ліміт в 10 карт на столі), і гра закінчилася.

Правила пропонують альтернативні можливості - протягом 5 хвилин гравці можуть обмінюватися картами між собою, як хочуть. Хоча мені особисто більше подобається виверт з правил на двох, коли гра завершується при 12 картах на столі. Я думаю, можна придумати багато хоумруллов для цієї гри й гірше вона від цього не стане.

Найкраще грати вчотирьох, хоч як показує мій досвід, грати можна й вдвох. Один раз після першої партії на двох ми вирішили не замішувати карти між собою, і зіграли картами з колоди, які залишилися не зворушеним після першої партії. Це дало нам можливість згадати, які карти залишилися ще у грі, а які повністю вибули, яку масть варто збирати, а яку ні.

Fantasy realms підкуповує своєю унікальністю, адже усі 53 карти бази унікальні і відрізняються за властивостями, якісь сильніші, деякі слабші. Можна спробувати зібрати який-небудь комплект, який принесе багато ПО, якщо у тебе будуть усі потрібні карти, або узяти собі до руки таку карту, щоб суперник не зміг завершити комплект і набрати багато переможних очок.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of