Огляд настільної гри Hanamikoji

hanamikoji
hanamikoji
Настільна гра Hanamikoji – дуже швидка, грається за 10-15 хвилин і розрахована на двох гравців. У грі необхідно завоювати прихильність гейш, підносити улюблені їх предмети, і дівчина вибере свого обранця.

Підготовка до гри Hanamikoji

На стіл необхідно розташувати між гравцями 7 карт з гейшами, від найменшої до найбільшої за значенням. Кожна гейша має свою пристрасть, на карті вказано який предмет вона вважає полюбляє (правда це написано на японському, і я орієнтують за кольором і малюнком карти), скільки очок впливу принесе й стільки карт даного типу є у гральній колоді.

На кожну карту необхідно покласти камінь переваги, як тільки більшість карт переваги буде на одній зі сторін, камінь зсувається у цю сторону і визначається переможець данної гейші.

Потрібно ретельно перемішати колоду карт, випадковим чином видалити з гри одну карту не дивлячись, і роздати кожному гравцеві у закриту по шість карт. Кожен гравець отримує по 4 тайла з діями свого кольору, тайли викладаються кольоровою стороною вгору.

Ігровий процес Hanamikoji

На початку свого ходу кожен гравець добирає одну карту з колоди у руку, після чого вибирає одну з доступних дій. У кожному гравцеві на початку гри є 4 дії, після вибору відповідної дії, вона стає неактивною до кінця гри і перевертається на зворотну сторону. Що робить кожна дія:

1) Таємниця. Гравець вибирає одну з карт у себе у руці й кладе її сорочкою вгору. Вона розкриється тільки при фінальному підрахунку очок переваги.

2) Заборона. Гравець вибирає дві карти зі своєї руки і видаляє їх у закриту з гри. Вони не будуть впливати на перевагу гейш. Які карти вибули з гри гравці дізнаються при фінальному підрахунку.

3) Подарунок. Гравець вибирає три свої карти, кладе їх на стіл лицьовою стороною вгору, після чого суперник вибирає одну з карт і кладе її на свою сторону нижче відповідної гейші. Інші дві карти гравець розміщує на своєму боці.

4) Боротьба. Гравець вибирає чотири карти зі своєї руки і формує дві стопки по дві карти у відкриту. Суперник вибирає собі одну стопку карт і кладе обидві карти під відповідну карту гейші, а гравець забирає дві що залишилися і кладе їх на своєму боці.

Після використання жетона дії, він перевертається на неактивну сторону, хід переходить до наступного гравця. Гра триває, поки усі гравці не використовують усі свої жетони дії. Переможець гри визначається одним з двох способів, якщо гравцеві прихильно 4 гейші або він набрав 11 одиниць прихильності.

Враження від гри Hanamikoji

Хоч тематика гри Hanamikoji це спокушання гейш, але перші свої партії я зіграв з дружиною, і гра нам сподобалася. Тривалість гри близько 10-15 хвилин, включаючи підготовку до гри. Правила ну дуже прості, якщо у перший хід у гравця 4 варіанти дії, то з кожним наступним раундом дій усе менше і менше. Завдяки тому, що половина дій гравців спрямована на закрите розміщення карт з руки, до кінця не виходить прорахувати у кого які карти і скільки їх. Звичайно вигідно поборотися за карти з силою впливу 5 і 4, але більш дрібні карти легше захопити.

Гравець починає з 6 картами і ще 4 отримає з колоди по ходу гри. Якщо у свій перший хід у гравця 7 карт, він може розіграти дію на 4 карти, то на останню своє дію гравцеві особливо не буде з чого вибирати. Залежно від тих чи інших карт краще починати з різних дій. Якщо для карти з впливом 3 у вас є 3 карти, то можна розіграти їх через жетон дії подарунок, тоді ви точно отримаєте прихильність гейші, а противнику ваша карта нічого не принесе.

Я раджу Hanamikoji, як швидку настільну гру. Рейтинг на сайтах, як на гру такої тривалості дуже навіть хороший. Грати можна удвох поки чекаєш решту компанії. Зараз хочу спробувати гру від цього автора вже з можливістю грати до 4 гравців, як зіграю, так буде й огляд

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of