Ігротека №1. Dead of winter, Room 25, Between two city, Citadels

На минулих вихідних довелось зіграти на п'ятьох в наступні настільні ігри: Dead of winter, Room 25, 7 Wonders + leaders + babel, Between two city, Citadels і епічність битва бойових магів.

Епічність сутичка бойових магів була розігрівом, поки всі учасники збиралися, тому встигли зіграти лише два кола без тотального визначення переможця. Гра весела і на жадібність, захочеш вдарити потужніший (розігравши 3 карти), і є шанс не дожити до свого ходу, або навпаки розіграні перші дві карти - нікого не доб'єш і себе не врятуєш, у загальному веселий філлер.

Dead of winter

Dead of winter - непогана гра з цікавим режимом зрадника. У мерців давно не грали тому частково під забулися правила, тому, коли я почав відкрито показувати, що я зрадник, завдаючи шкоди своїм одноплемінникам я забув, що мені доведеться змінити мету і не факт, що встигну виконати її за один круг ... але мені пощастило, всього лише треба було за гру видалити 4 персонажів, а це вже сталося. Пощастило, що ще раніше інший персонаж покинув колонію після голосування...

Room 25

Room 25 - друга спроба зіграти в першу версію гри зі 100% зрадником. Більшість гравців були новачками, тому все дуже підозріло планували свої дії, і до останнього моменту я не міг вирішити, хто зрадник, і у мене був вибір відштовхнути одного гравця, або іншого. Я вгадав, тому всі хороші встигли покинути кімнату 25 у відведений час.

7 wonders + leaders + babel

7 wonders + leaders + babel - третя партія в чудеса за останній тиждень, після довгого простою, і всі знали, що робити, але заради різноманітності, я додав великі проекти з доповнення Вавилон, і в цілому воно не сподобалося нам. Я в свою чергу витратив 8 монет на проекти, що могло принести мені 8 переможних і мінус іншим гравцям, але прорахувався, але в цілому переміг через очок в усіх напрямках, крім науки + скинув до 15 очок синіх карт.

Citadels

Citadels - одна з перших настолок в яку активно грали 3-4 роки тому, в результаті спокійно виграв новачок, якого не блокували, не вбивали і не знищували його будівлі. Гра і з часом не втрачає свою актуальність.

Between Two Cities

Between Two Cities наостанок зіграли в цей чудовий філлер з правилом, що лівий місто йде в загальний залік гравця, тому правий намагалися зіпсувати не тими тайлами сусідові ... як на мене краще повернутися до базових правил.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of