Ігротека №14. Знайомство з La Isla и Carson city

La Isla

La Isla - дивовижний не зворушений шматочок суші в віддаленому море (іншими словами острів або гральне поле, яке на початку партії формується випадковим чином для варіативності гри). Гравці виступають в ролі дослідників, які збирають зразки місцевої фауни.

У грі використовується від 120 до 180 карт, кожна карта може бути розіграна трьома способами - як здатність, як ресурс і як тварина. У кожному раунді гравець отримує 3 карти, він розподіляє яка карта піде як ресурс, яка для просування на треку тваринного і яка піде на поле властивістю. У гравця є 3 місця під карти з властивостями, після третього раунду всі місця будуть зайняті, тому доведеться замінювати старі карти на нові.

В целом игра La Isla досить гарна, цікава і варіативна, я на свій сором її не спробувавши, тому мене чекає друга партія.

Carson city

Carson city - це настільна стратегічна гра про дикий захід. Гра триватиме чотири раунди, дивишся на поле, а там 36 клітин для будівництва, і не віриш, що все 4 раунди. Ось і я про це забув і здивувався, коли гра так швидко закінчилася. Хоча з іншого боку це дикий захід і не забудували з нуля пустелю за 4 ходи повністю, хоча я грав удвох, а на п'ятьох явно треба більше місця.

У кожному раунді гравці вибирають собі одного з 7 персонажів, який дає їм певні можливості (так само кожен персонаж в кінці раунду може зберегти на майбутню гру певну суму, а залишок піде в ПО - 1 до 10). Після цього гравцям пропонується пустити своїх ковбоїв будувати історію міста Сarson. У список доступних можливостей входить: захоплення територій, будівництво доріг, отримання переможних очок ну і, звичайно, дуелі!

В игре Carson city досить багато можливостей і з першого разу я до кінця не зрозумів гру, як краще грати, щоб перемогти. Я налаштував будівель, які дають гроші і тут на мій подив гра підійшла до кінця. Упустив клітини з діями, які безпосередньо дають ПО. В цілому гра досить цікава і варто її ще розкуштувати

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of