Ігротека № 15. Dark tales, The Castles of Burgundy и Thurn and Taxis + доп

Dark tales

З початок на трьох зіграли вDark tales,хоч гра і моторошно рандомних, але вона барвиста і нам з дружиною вона подобається. Чому вона рандомних? Та тому, що з першого свого ходу один гравець отримав дитя ночі, яка давала кожен раунд гравцеві просто так 2 ПО до інших його ПО, а з наступного він перестрахувався і встановив ще й старого, який аналогічну дію робить при денному світлі, таких карт всього 2 і прибрати їх інші гравці не можуть просто. Або з іншого боку, коли вже закінчилася колода карт, тут до тебе в руки приходять одні карти на добір колод і стають вони вже не потрібними.

The Castles of Burgundy

Другою грою стала The Castles of Burgundy, одна з моїх улюблених ігор (треба буде якось скласти типу топ 10 ігор улюблених на даний момент). Якщо не грали в "Замки Бургундії", то обов'язково зіграйте, немає гри, тоді на Юката можна зіграти в онлайн версію, гра язиконезавісімая і все пройде норм.

Хоч гра досить проста - в свій хід береш 2 кубика і кидаєш їх, отриманий результат можна застосувати декількома способами - взяти тайл з поля, покласти на персональний планшет, раніше взятий тайл, продати товар, взяти модифікатори значення кубика. У нашій грі були різні стратегії, я забудував майже всі поля, крім тварин, а інші гравці зробили все поля на тварин, так як не було конкуренції їм вдалося зібрати по 5 тайлів одного виду тварин, що давало великий бурст ПО, я ж сконцентрувався на жовтих тайла, які в кінці гри принесли мені додатково 10, 12, 16 і 15 ПО.

Thurn and Taxis

Третьою грою стала - Thurn and Taxis (Яку я отримав нещодавно на день народження і хотів спробувати гру вже з допами). Для гри я вирішив вибрати базову карту + доп з жетонами помічників і карту Італії з каретами до тата. Хоч королівська пошта, чимось і схожа на квиток на поїзді, але гра вийшла куди глибше і більш продумано, а допи компенсували слабкі місця бази. То чи не виставлені будиночки компенсувалися в рух карети, а жетони помічників спонукали брати різні типи дій, щоб при триггере спрацював найбільш цікавий ефект. Так один раз я скористався візником, щоб потім з 4 різними помічниками поставити будиночок в найдальшому кутку і тим самим зібрати всі 9 різних кольорів локацій і отримати 6 ПО.

Thurn and Taxis Road to Rome

Дорогу до Риму ще до кінця не відчув, можливо не зовсім правильно ми рухали карети, тому що в кінці гри прийшло тільки дві, якщо з першої мені не пощастило там мені давало тільки 1 ПО, то наступна принесла мені аж 5 ПО. Так само є претензії до бонусу першого гравця, я два рази був першим і два рази виграв, хоча при першій грі я на одне ПО випередив другого гравця і там була ситуація, що через кучера він міг би раніше взяти 7 карету і тим самим я б позбувся бонусу в 4 ПО (найкраща карета давала б 3 ПО + 1 ПО за гравця першим закінчили гру).

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of