Ігротека №17. Знайомство з Go Nuts for Donuts, Above and Below + Incan Gold

Go Nuts for Donuts

Go Nuts for Donuts - Карткова гра: спробуємо урвати пончики повкуснее і поласувати, як слід. Карти пончиків лежать на столі. Кожен раунд гравець вибирає один з них в таємниці від інших за допомогою карти вибору. Якщо на пончик накинулися 2+ гравця, він не дістається нікому. Добутий пончик приносить очки і / або дозволяє здійснити будь-яку дію.

Гарний арт, тривалість гри пів години, кількість гравців від 2 до 6, що ще треба для вдалого філери. Гра мені сподобалася. На відміну від інших ігор на збір сетів, тут трапляються і досить цікаві системи нарахування ПЗ, типу перша карта дає 2 ПО, якщо дві карти, то вже мінус 2 ПО, а якщо три, то вже 10 ПО в кінці гри або за кожне непарне кількість карт 0 ПО, а вже парні приносять ПО, а повний сет це вже наполовину перемога в грі.

З іншого боку найцікавіше в грі це закрита система вибору потрібної тобі карти. На столі лежать 4 карти, дві з них дає 1 ПО і в майбутньому можливість наростити ПО, третя карта дає 2 ПО, а четверта 3 ПО - оптимальний варіант взяти карту з 3 ПО, але її явно ще хтось захоче взяти, а значить , карта піде в скидання, тому я вибираю третю карту і ... інші гравці так само подумали і теж вирішили взяти 3 карту, хоча четверта приносила більше ПО. Я як фанат суші го це гру оцінив і хочу зіграти ще.

Above and Below

Above and Below - сімейне євро від Райан Лаукат у якого один художній стиль на всі ігри (Стародавній світ, Near and Far, Islebound, City of Iron, я правда тільки зіграв в «Стародавній світ», і він мені не зайшов). Above and Below захопила мене своєю книгою пригод, яка кожну партію робить унікальною - одне з основних дій в грі це відправитися в подорож, а значить розіграти одне з 300 (або близько того) пригод. Береться спеціальна картка, кидається кубик і визначається яка історія буде розказана. У кожній історії є вибори сюжету, можна вчинити так чи інакше, плюс ці напрямки можуть виконані як слабо, так і сильно в залежності від сили пошуків.

З перших оглядів цієї гри я подумав, що вона добре зайде з дружиною, а потім і з дитиною, але після першої партії я поміняв свою думку, все ж це євро, яке чимось схоже з каверною (в деяких місцях) і тут йде жорстка конкуренція за будівлі, персонажів і т.д. В цілому хочеться зіграти ще, спробувати іншу стратегію, почути нові історії, на відміну від Стародавнього світу.

Incan Gold

Incan Gold - рандомний філер, мені він подобався на арені, де гра займала менше 10 хвилин, а в живу я зміг зіграти тільки зараз. Incan Gold, як і Celestia філери, де мало варіантів дії - йти вперед або спасувати, ці ігри швидше фанові, а золото інків хоча б швидка. Хочу спробувати ще оновлену нову версію Diamant.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of