Ігротека № 18. The Pillars of the Earth и Sheriff of Nottingham

The Pillars of the Earth

Про The Pillars of the Earth я вже детально писав раніше . Особливо приємно, що мене читають, і новачки бурхливо обговорювали, як тут в стовпах можна виграти, відсилаючи людей тільки на молебень і на війну. У мене була тактика, але я нею не дотримався, тому що в першу чергу все займали місця, які давали відразу 2 ПО.

Якщо перший раз ми грали втрьох в базу + доп і місця було багато, то на п'ятьох гра була дуже кризової, особливо боляче було, коли вже 10 виконробів вирушили працювати, а ще жоден свого не був вийнятий з мішка або він же був першим за 7 монет. За 6 раундів у нас тільки один раз було погане подія - в наступному раунду у кожного гравця тільки 2 виконроба, а той, хто захистився від події і мав трьох виконробів потрапив в ситуацію вище, хоч у нього і було більше можливостей, але останні три фігури були його і все найкраще було зайнято.

В середньому в кожному раунді було 6 - 8 хороших місць, але все залежить від удачі, в який момент вийде твій робочий, тут і черговість ходу не допоможе. Що стосується шляхів успіху у нас у всіх були різні шляхи - одна людина свій движок побудував на дереві - він набирав багато ресурсів дерева, потім частина продавав отримуючи 8-10 монет вхід, і інше приносило ПО, хтось сконцентрувався на камені, інший гравець пішов второваною стежкою - тільки благання і війна, я качав як і перший раз тільки пісок, найдешевший і простий ресурс - з третього ходу він давав мені вже по 1-2 пО за 1-2 штуки, з 4 ходи я додав майстра, який за 1 метал давав 2 пО, а з п'ятого майстра, який вже був по каменю фахівець. У мене завжди був 1 метал, пісок я брав із запасом і мені вистачало на 2 раунду, а камінь я просто купував + майстер по монеті (їх всього 3 або близько того на кожний раунд, тому було грішно не купити його, а це 4 ПО за 12 монет).

У підсумку в цей раз я виграв з відривом одночасно під кінець гри використовую всіх своїх 6 майстрів (спасибі бонус карті) і отримав на 5 раунді від них 10 ПО, а в 6 раунді аж 18 ПО.

Вшістьох я не хочу грати в The Pillars of the Earth, а вп'ятьох швидше за все завтра з іншими людьми спробуємо цю кризу міпл плейсмет. Може навіть третя гра мене підстьобне прочитати нову книгу з цієї серії, а там дивись і ознайомитися з іншою грою по цьому всесвіті.

Sheriff of Nottingham

Sheriff of Nottingham відносно швидкий філлер на блеф. Грав я в неї 4 раз і відчуваю, що упустив пару моментів правил, хоча і перші пару кіл під час добору карт були зіграні не зовсім коректно. У мене навіть на старому телефоні та додатки для підрахунку ПО було під цю гру, але зараз щось все не склалося і правила провиснули, хоч гра і вийшла веселою. Більш конкретно про неї я напишу пізніше, коли перечитаю правила. Та й версія у мене з купою промок і було цікаво спостерігати, коли під час розтину контрабанди знайшлася така, яка своїми абілка змусила взяти гроші у шерифа) Любителям блефу раджу спробувати дану гру.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of