Ігротека №19. Orleans, The Grizzled, Go Nuts for Donuts и The Pillars of the Earth

Orleans

Грав втретє в Orleans + перший доп, гра мені подобається, на кшталт багато всього, хоча не так багато в ній способів отримати ПО. На п'ятьох гра стала ще конфліктних, особливо на поле з містами. Я вже не пам'ятаю, в яких межах ПО закінчилася минула гра на чотирьох, але мене вразило, що на п'ятьох лідер майже підійшов до 200 ПО, а значить тут не так багато і конфлікту. Хочу зіграти в Орлеан з усіма доповненнями, в цілому це дуже гарне євро.

Go Nuts for Donuts

Go Nuts for Donuts - на п'ятьох гра розкрилася в новому світлі ... зазвичай як масштабируются філери? Чим більше гравців, тим більше карт потрібного типу, тут же мало карт кожного типу від 2 до 5, тому з кожним новим грає все більше і більше карт в колоді. Ця гра найбільше зайде в знайомої компанії, коли ти всіх знаєш і у тебе більше інформації, яку карту може вибрати той чи інший гравець, а тут це важливо.

The Pillars of the earth

The Pillars of the earth - на відміну від суботньої гри у нас було невелика зміна, в кінці раунду залишалося 5 ресурсів, а не 3 (хоча в суботу ми всі примудрялися нормально грати вп'ятьох на 3 ресурсу). Стовпи землі збалансована гра, до кінця 4-го туру всі гравці перебували поруч, до кінця п'ятого туру різниця була в пару ПО, а на шостому раунді я ремісниками примудрився набрати за 1 раунд 21 ПО і виграти з відривом. При цьому всі 3 рази я виграв, використовуючи різні стратегії 1 - все на війну і на молитву + пісок, 2 - ремісник, що конвертує 3 монети в 1 ПО + останні раунди на каменях 3 - я використовував відразу всіх 5 ремісників, продавав і метал і дерево, і пісок, було б місце під 6 ремісника ще більше ПО отримав би. Поки це все підстьобує прочитати нову книгу з цієї серії, а там дивись і в настолку вийде зіграти.

The Grizzled

The Grizzled як і Шериф Ноттінгема в суботу був провалом для мене, ніби більше 5 партій зіграв і гри ці ні з найскладнішими правилами, а якісь ключові моменти, я забув. Чим подобається мені The Grizzled, рівно за 10 ігор мені вдалося виграти лише 1 раз, хоча дуже багато ігор випадало на різні склади гравців, але було б зовсім не цікаво постійно вигравати в кооператівку. Спробували доповнення The Grizzled At Your Orders, гра пішла ще складніше, та й знову мої невеликі косяки по правилам трохи змінили хід гри. Думаю, наступного разу зіграємо в цю гру, вона швидка і є стимул виграти.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of