Ігротека №20. Colt express + доп, Quartermaster General, The Grizzled

Сьогодні були чергові посиденьки, я б навіть сказав самі швидко організовані на моїй пам'яті. Якщо ще вчора ми побіжно обговорювали, що можна було б зібратися на цього тижня, то вже з ранку я попив кави, тільки хотів піти купити будматеріалів, як мені пишуть, що потрібно збиратися. Купив матеріали, залишав в рюкзак якісь ігри і відправився грати.

Нас було четверо і зіграли в Colt express + доп з конячками, базовий Quartermaster General і The Grizzled, хоча б великі передумови до виноробні, але я хочу зіграти в неї з допомо.

Colt Express

Colt Express – гра з програмованим порядком дій, кожен гравець по черзі розігрує одну карту у відкриту або закриту, після чого всі дії розігруються в цій же послідовності. З таких ігор мені подобається ще Лорди Ксідо. У базу зіграли не один раз, тому вирішили додати перше доповнення з кіньми і пасажирами диліжанса, яке я все відкладав і відкладав через мою ліні читати правила.

Я б не сказав, що доповнення внесло великі зміни в гру, але за перше місце боролися гравці, які вирішили взяти собі заручника. Найцікавіше, що другий гравець взяв заручника в передостанньому раунді, і йому зіграло на руку, що в нього до цього часто стріляли (за кожну кулю в кінці гри 200 доларів), а ось я сам себе заплутав. Мені дістався заручник, що дає 1000 доларів, якщо є кейс, а його я відібрав у охоронця диліжанса. Я відчував, що мені всіма силами необхідно бути подалі від усіх, щоб не отримати ударом кулака по обличчю від чого я б упустив цей шикарний сейф, але я його отримав. В останні два кроки я міг розіграти або постріл, або піднятися, і ось якби я з початок вистрілив, а потім піднявся, то все було б норм, в результаті лідер мене позбавив кейса (а це 2000 доларів з урахуванням мого укладеного, так я ще в нього і вистрілив що дало йому зайві 200 баксів). Уже після я зрозумів, що в цій грі можна і пасувати, просто треба брати карти на руку і стояти подалі від усіх, якщо у тебе є цінне.

Quartermaster General

Quartermaster General військова баталія про другу світову війну, вісь проти союзників, 3 на 3 країни. Описувати гру не буду, тільки враження. Якби сьогодні я грав перший раз в дану гру, то, швидше за все я б не захотів грати в неї ще, хоч вона супер популярна у Тапіліна, але так як до цього у мене вже було 3 різні партії, у мене ще є бажання зіграти , правда, вже з допомо.

У найперший раз ми грали втрьох, сили були між сторонами рівні, то туди, то сюди маятник ПО катався, але в підсумку людині одночасно грає за три сторони складно і він не витримав напору і програв. Вдруге грали вчотирьох не в мою базову версію, а в генерали з якимось доповненням і гра пройшла бадьоро, хоч я не пам'ятаю подробиць. Третя гра була вп'ятьох (майже вмовили дівчину на шосту учасницю) і ця була ще та баталія, ми грали мало не до 18 раунду і все було дуже цікаво і рівно. А сьогодні був провал, вже на 6 ходу союзники вирвалися на 30 ПО і виграли, після такого швидкого фіаско був запропонований реванш з тими ж сторонами і програли вже, десь на 10 ходу або близько того. Начебто серйозних помилок не зробив, один раз я скасував реакцію СРСР, коли краще було напасти на корабель Англії, а такий розгром.

The Grizzled

Всі ігри були про насильство, небезпечний дикий захід, друга світова, тому щоб не зупинятися на цій темі ми зарубали швидко в базу The Grizzled (перша світова війна). Це була 11 партія і кожен раз є хтось новенький, кому пояснюю правила, може, тому такий низький у нас відсоток перемог, але ми змогли виграти в першій партії і вже хвалилися, думаю легко пройти гру вдруге, але вдруге нас чекав смак поразки. Разом 12 партій і тільки 2 перемоги, в сторону пасток поки навіть і не дивимося. На наступний раз в планах добре ознайомитися з правилами допа і новими картами місій і перемогти вже при допі, який ще ускладнює гру.

.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of