Ігротека №22. Знайомство з Dice Town, Troyes + The Ladies of Troyes и Blood Bowl: Team Manager + Foul Play + Sudden Death

Dice Town

Dice Town – відносно швидка гра на кидання кубиків, щоб її оцінити в повну силу хотілося б зіграти в неї вп'ятьох. На трьох кожен займався чимось своїм, один купами виносив золото, мені пощастило зібрати 20 банкнот, а хтось всім по чуть-чуть. Найвеселіше було в кінці, коли я єдиним валетом витягнув карту, яка дозволила зіграти в цьому ходу чумного доктора і їм я витягнув карту, яка дає 5 ПО і я переміг. Гра дуже рандомних в плані карт і ПО, хоча у нас не разу не було ситуації, щоб треба було підкуповувати шерифа для результату в свою користь.

Blood Bowl

Blood Bowl – вирішили грати відразу з усіма доступними доповненнями (Foul Play + Sudden Death), і це була гора карт. Якщо в базі, наскільки я пам'ятав ми доходили до 40 ПО, то з допами лідер підійшов до 60 ПО. Велика перевага в ПО дали жетони контрактів - це відразу від 2 до 5 ПО. Плюс тепер з'явилися стадіони, які давали ще бонусів до карт матчів, не всі м'ячі дають перевагу до сили, частина дає ПО.

Двоє гравців грали новими фракціями, а третій базової колодою (він, до речі, і переміг). Я всього три рази грав у цю серію ігор і специфіку колод не помітив. Мені мої не сподобалися, хоч вони і вводили нову механіку - хвороба (наступний викладений гравець на цей матч отримує мінус 1 силу), у вампірів було багато прокручувань (навіть після виведення гравця він міг використовувати нову абілка).

Мені гра сподобалася, але вона вимагає часу для підготовки, складання та затягнулися ці 5 раундів на півтори години. Знову ж 2 і 3 місце розділяло 1 ПО, а перший вирвався вперед на 6 ПО через єдиного сильного футболіста на фінальному кубку.

Troyes + The Ladies of Troyes

Troyes + The Ladies of Troyes – давно я хотів зіграти в доп, але відсутність перекладу правил мене зупиняв, але на тесере з'явилися добрі люди і перевели доп. В цілому доп вніс не так багато нового, хоча там є своїм модулі - персональний універсальний кубик (а це цілих 5 зайвих дій), можливість подорожувати по вежах (подорожував тільки я, за 5-6 кубиків я отримав 6 ПО, 2 жовтих кубиків, 8 прапорців і знищення чорного кубика), нові секретні цілі (як раз кожен отримав по одній такій, і вони сильно не відрізняються від бази).

Мені подобається Труа, на зразок 5 раундів, а варіантів дій багато. Якщо повертатися до теми удачі, то тут мені не вистачило 2 монет (що не дало б іншому гравцеві 3 ПО за секретну мета), щоб зайняти чуже місце і тоді я б виграв, все ж не дарма в цій грі приховані переможні ПО.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of