Ігротека №23. Знайомство з Commissioner Victor, Hostage Negotiator + Five Tribes

Commissioner Victor: The lost painting case

big>

Commissioner Victor: The lost painting case – проста швидка гра. Кожен гравець в свій хід вибирає один з 3 тайлів, і розігрує його на загальне поле, це все дія триває до тих пір, поки не утвориться заповнене поле 5 на 5, а залишився тайл у кожного гравця буде визначати ПО для цього гравця.

У грі мало дій - викласти тайл, пересунути інший тайл, заблокувати один від пересувань суперника. Кожен тайл має три «рівня» - на них зображені портрети і люди діляться на 4 види зачіски, 4 види очей і 4 види рослинності на обличчі. В кінці гри, скільки однакових рис буде в ряду і на вашому залишеному тайлі, стільки ПО згідно з таблицею, ви отримаєте (3-1, 4-3 і 5-5). В результаті у нас було 2 ПО, 4 ПО і у мене 5 ПО, тільки тому, що в одному з рядів я зміг підібрати 4 однакових приклади. Як на мене дана гра проста і не така цікава, може за пару партій я б її краще оцінив, а то ми в основному і не пересували тайли, просто їх клали, а гравець, який набрав 2 ПО вірив, що в кінці витягне хороший тайл.

Five Tribes

Five Tribes, когда то один раз сыграли, я выиграл, и остальные игроки сказали, что игра так себе. На тот момент под давлением Брюгге и Alien Frontiers, пять племен были задвинуты в шкаф. Сегодня играли второй раз, к сожалению, я забыл, что у меня был первый мелкий доп и к нему не прочитал правила, поэтому играли в базу.

Гра мені сподобалось, я б сказав, что в ній є баланс, КОЖЕН Гравець дотрімувався своєї стратегії, например, в кінці гри у мене Було 30 монет, а у решті гравців по 50, я много їх Втрата через Голосування, щоб буті дере в більшості раундів. У мене Було 5 різніх карт товарів, и я получил 30 монет за них, як у других двох гравців Було 60 и 64 монети за товари, но я Зробив акцент на жовтих міплах + джин, КОЖЕН міпл в кінці гри приносить вместо 1 ПО мені 3 ПО, плюс 20 ПО за надмірну Вагу над противниками и только ЦІМ способом я получил 44 ПО, проти 13 і 2 у опонентів. Если в першій грі ми почти НЕ купували джінів, то тут Джині внесли свой вклад, и смороду Досить істотно могут, перевернути вашу стратегію, вийшовши на ігровий стіл у тій чи Інший момент часу.

В итоге в Five Tribes Було набрано від 163 до 172 ПО между третім и дере місцем, при чому результат МІГ зважітіся зовсім по-ІНШОМУ, Якби в последнего раунді дерло ходив Якийсь Інший Гравець. Я хочу зіграті ще, гра красива, цікава і треба спробуваті перший доп, Який приніс явно ще более ПО.

Hostage Negotiator

Hostage Negotiator – соло гра про порятунок полонених з лап терориста з киданням кубиків. Розклав все компоненти гри і почав паралельно читати правила. У свій хід розігруємо, скільки хочемо карт, потім на отримані (якщо отримані) спеціальні окуляри купуємо карти для наступного раунду і отримуємо карту з неприємною подією. У кращому випадку в грі буде 11 раундів, щоб врятувати всіх полонених (у моїй першій грі було дві картки, які скоротили кількість раундів на 4 відразу). Спочатку гра мені здалася складною, але я вирішив прокачати НЕ шкалу переговорів (можливість купувати нові карти), а шкалу зі звільнення заручників і збільшення числа використовуваних кубиків. Три грані кубика негативний результат, одна грань дає позитивний результат при скиданні 2 карт і дві грані дають позитивний результат. Майже кожна карта має 3 варіанти розвитку події - коли на всіх кубиках не випав позитивний результат, коли хоча б на одному був успіх і коли на двох або більше кубиках успіх, тому все впирається в кубики.

Первое впечатление положительное о Hostage Negotiator ,може я щось не так робив, тому що я не розраховував з першого разу виграти. Реіграбельность в грі присутній, в базі 3 злочинця у кожного 3 або 4 карти, які використовуються в грі + невелика колода втечі, з стопки негативних карт в кінці раунду використовується тільки 10 карт + 11 карта теж має свої різні варіанти на гру. Ще мені сподобалося, що в кінці правил автор пропонує виконати досягнення, наприклад, підряд виграти проти трьох злочинців або закінчити місію перемогою перебуваючи на межі поразки і т.д.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of