Ігротека №24. Знайомство з Caverna: Cave vs Cave и Star Wars: Destiny

Caverna: Cave vs Cave

Caverna: Cave vs Cave – дуельна версія свого прабатька, але з досить сильним спрощенням, тут нет не військових походів, що не вирощування овочів або розведення тварин, а просто будівництво кімнат у своїй маленькій затишній печері. У грі 8 раундів, в кожному раунді гравці можуть зробити від 2 до 4 дій по черзі, в грі всього 2 можливості отримати ПО - побудувати кімнати і наростити якомога більше золота.

У першій грі було багато питань, що краще, і як діяти, а через пару раундів вже гра стає більш зрозумілою. Після перших ігор ви будете знати все кімнати і можливості, які відкриваються по ходу гри. У кожного були свої ланцюжка дій для нарощування золота, хоча тут ми допустили помилку. Не можна заробити більше 19 золота, а не як ми, перекидаючи другий десяток, не дарма є будівлі, які вимагають при будівництві золото, та й всі дії ми не направляли на те, щоб отримати його, адже на будівництво кімнат ресурсів вже не залишалося. Так само тепер зрозуміло, чому ще залишилося багато місць в печері для будівництва кімнат. Хоча при підготовці гри мене збентежило, чому в грі так мало стін / перегородок, а за всю гру я тільки 2 стіни побудував і то для будівлі вимагає повного оточення.

В целом Caverna: Cave vs Cave мені сподобалася, це не повноцінна каверна, але зі своїм «смаком». Хочу зіграти ще пару партій (може навіть соло партію зіграю, благо в грі це передбачено), щоб зрозуміти, наскільки варіативна гра і не сходилося все тупо до однієї накатаній схемі дій.

Star Wars: Destiny

Star Wars: Destiny – колодострой, але з великим впливом кубиків, та прибуде з ними сила. Не люблю гри, де потрібно збирати колоду. Коли грав в андроїд нетраннер, то використовував готові колоди, якими люди вигравали чемпіонати, а в hearthstone придивлявся до мете і використовував ті чи інші популярні колоди. У ЗВ Destiny благо був тільки стартер, і вибирати особливо немає з чого було, хоча і тут я встиг натупіть. Вибрати, хто грає за героїв, а хто за лиходіїв було не складно по нижній лівій позначки, а ось як підготувати і роздати правильно нейтральні карти ми не знали. Тому методом тику, кожен отримав по одній копії нейтральної карти, щоб в сумі у кожного було по 20 карт і понеслося

Шкода, що у мене вчора не було часу перечитати правила або подивитися летсплей. Ми грали за своїми гібридним неправильним правилами, на початку кожного ходу кидали всі свої кубики, а вже після по черзі розігрували карти або використовували однакові грані кубиків. Так само не зрозуміли, як використовувати карти місцевості, тому захоплення взагалі не робили, а з ним би гра зовсім по-іншому пішла.

В цілому зробили дуже багато помилок, але кубики покидали на славу, в цілому мені все сподобалося, хоча по стартовому заходу світла сторона, сильно домінувала над темною. Ще плюс гри це її тривалість, швидко, у персонажа в середньому 10 життів, а наноситься від 1 до 3 шкоди, а іноді, якщо пощастить через властивості від 4 до 5. Наступного разу зіграємо по правилам і тоді думка вийти поставити більш правильним.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of