Ігротека №25. Знайомство з Unlock, Стальна арена + Sushi go

Стальная арена

Стальная арена була нова для всіх граючих, і чіткої думки про гру не склалося, можливо, варто було відразу ж зіграти другу партію, і може навіть 2 на 2. По-перше, переміг гравець, якого і вбили, по-друге був гравець не заробили жодного ПО за гру, по-третє було весело. Особливо в середині гри був епізод, лідер пхнув робота на пастку, вистрілив по цілі з зозулі, в результаті жертва отримала 4-6 шкоди, поруч знаходиться третій учасник і призвідник цієї вакханалії по два шкоди.

Плюс за традицією були невеликі організаційні порушення при виборі нового тайла, що дає зайвий привід зіграти в арену в наступний раз. По ходу матчу ці роботи зі своєю зброєю так розпалили, що захотілося зіграти в Адреналін.

Unlock

Unlock – був пройдений тестовий сценарій і ELITE. Для моєї компанії такого роду квест гри були в новинку, хоча я розраховував на більш легку перемогу, як для початку. В цілому було два складних моменту - це розшифрувати стопку карт (бо з думок збивала інша карт з іншого підказкою) і завдання азбуки Морзе (тут мені дуже сподобалося, що додаток до гри на телефоні не тільки відраховує час / дає підказки, але і вносить свій інтерактив, так треба було по гудкам визначити букви алфавіту, але у нас з цим було складно).

Sushi go

Sushi go – один з моїх улюблених філерів на збір сетів. Всім кому показував гру, вона подобалася + вона швидка і не вимагає ретельної підготовки як та ж Археологія. Хотілося б спробувати sushi party, але не знаю, чи є сенс купувати цю версію, коли є минула, хоч в party куди більше різних сетів і гра вже не буде так швидко готуватися на столі.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of