Ігротека №26. Знайомство з Kingdomino, Deep Sea Adventure, Mint Works, Unlock! + SW: Destiny

Kingdomino

Kingdomino – проста гра на розміщення плиток з якоюсь системою аукціону. У грі 12 раундів, в кожному раунді потрібно вибрати одну подвійну плитку з числа х (х-кількість гравців) при цьому плитки викладаються в залежності від числа на сорочці від меншого до більшого. Гравець який вибрав плитку з найменшим числом буде першим вибирати собі плитку в наступному раунді, а хто зайняв останню плитку буде сидіти без вибору до того моменту, поки хтось не вибере останню плитку. Думаю, чисто теоретично може бути така ситуація, коли один гравець майже не буде виконувати дій.

Підрахунок очок простий - кількість стикатися однакових типів місцевості перемножується на кількість коронок на цій місцевості, так само при розміщенні плиток вони повинні хоча б однією стороною стикатися до цього ж типу. У нашій першій грі я так задивився на коронки в останніх тайла, що в результаті не зміг приєднати аж 2 плитки до свого королівства. При цьому за правилами можна використовувати додаткові шкали нарахування ПЗ - забудувавши все плитками, або ваш замок рівно в центрі вашого полотна, але для першої гри все залишили по простому. У підсумку переміг гравець, який зібрав аж 11 клітин з пшоном на 3 корони, що дало 33 ПО, для порівняння найгірший результат при повному підрахунку очок було 35 ПО.

Ці 12 раундів я думаю можна і за 15 хвилин відіграти, тому варто було грати 3 раунду із записом програмного забезпечення. Kingdomino мені сподобалася і наступного разу знову в неї зіграємо, знаючи вже приблизну кількість тих чи інших видів тайлів і первинний досвід їх розміщення.

Deep Sea Adventure

Deep Sea Adventure – моє перше враження про гру, вона дуже погана, але при цьому дуже весела і я не уявляю, як в неї грати в повному складі гравців. У першому раунді кожен гравець набрав по 3 тайла скарбів, і ніхто не зміг повернутися в човен, у другому раунді все були на стільки розумні, що взяли вже по 2 тайла скарби, але знову ж таки ніхто не зміг винести скарби на берег і тільки в третьому раунді все крім мене змогли підняти цінні артефакти з глибин.

Начебто гра на жадібність, як в плані нахапати більше тайлів, або заплисти якнайдалі, і взяти тайл з великим значенням ПО, і тільки їм одним виграти гру, а з іншого боку все впирається в кубики. Навіть з двома скарбами можна пару раундів простояти на одній клітці, а повітря все йде і йде. Треба грати ще раз.

Mint Works

Mint Works – мікро євро гра, своїми ресурсами займаємо місця на картах і виконуємо дії, типу віддаємо один кругляшек - отримуємо 2 назад. Перші два раунди були сумбурні, і бац на 4 раунді гра і закінчилася, тут, на мою думку, її головний мінус для завершення партії потрібно набрати всього 7 ПО.

Хоч в грі всього три десятка карт, але їх прихід формує гру, кому то може повезти взяти дуже крутий план на початок або на кінець гри, а кому не пощастить. Припустимо дію карти лотерея - за 3 кругляшка береш 1 карту з колоди, а карти за вартістю бувають від 1 до 5 гроші, і гравець обидва рази витягнув карту дешевше 3. Треба грати ще раз.

Unlock! Temple of Ra

Unlock! Temple of Ra – найскладніший тестовий сценарій анлока в чому ми і переконалися. В одній комбінованої задачі знали які 3 цифри треба було вводити в додаток, а яка 4 не знали, довелося брати підказку. І останнє завдання виявилася складною, з двох рядів по 9 букв потрібно було отримати 4 цифри, знаючи по інший підказкою, що одне значення більше або менше (в один або кілька разів) від іншого значення в ряду. Казино було значно легше, ніж гробниця, залишилося ще пару інших сценаріїв пройти.

Star Wars: Destiny

Star Wars: Destiny – друга спроба долучитися до зоряним війнам через кидки кубиків. Цього разу зіграли повністю правильно, при цьому, як і в переглянутому летсплее, вирішили дати фору темній стороні і позбавили одного кубика Рей. Мало того, що світлі сторони починали з двома кубиками, так і перші два кидки дали 0 результат в підсумку зло перемогло з розгромом, Кайло Рен ні отримав, жодного шкоди. І тут питання - одній стороні щастило в результатах кубиків, а інший немає або стартер, що не збалансований і треба міняти кардинально обидві колоди карт.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of