Ігротека № 27. Знайомство з Azul, Magic Maze, Unlock + Kingdomino

Azul

Azul – Зараз про неї пишуть скрізь, тому було грішно не спробувати черговий хітовий абстракт. У свій хід ми беремо один тип плитки з міні ринку (представлено 4 рандомних плитки) або із загального ринку, після чого отримані плитки розміщуємо на вільні місця свого планшета, де є 5 рядів від 1 до 5 вільних місць. Як тільки заповнили один такий ряд повністю, в кінці раунду переносимо плитку вже на свою робочу поверхню. Робоча поверхня являє квадрат 5 на 5 і гра закінчується, коли один з гравців завершить одну пряму лінію по горизонталі.

Я вже не пам'ятаю було у нас 5 або 6 раундів, швидше за все 6, але гру треба було закінчувати раніше, ніж більше раундів, тим більше ПО отримують все. Протягом 5 раундів кожен раунд все йшли, ніздря в ніздрю у двох гравців було однаково ПО, а один міг на 1-2 ПО бути попереду або позаду і ось настав останній раунд. Я прорахувався в довгих своїх рядах на 4-5 плитки і просто не було на ринку потрібного мені кількості. Іншому гравцеві запороли потрібний йому вибір, в результаті вийшла колосальна різниця - між 2 і 3 гравцем 10-15 ПО, а переможець випереджав другого мало не на 30 ПО при тому, що всі інші раунди у всіх було однаково ПО. Тут треба грати вдруге, знаючи, як буде цікаво в кінці гри, і при можливості підраховуючи плитки, скільки і яких залишається під кінець гри, щоб точно свою лінію добудувати.

Unlock! Fifth Avenue

Unlock! Fifth Avenue – найпростіший демо сценарій, і після найскладнішого він пройшов дуже легко, тільки в кінці ми сильно собі ускладнили життя - було неперекладне слово з 6 букв і з нього треба було отримати 4 цифри, знаючи, що 7 цифри немає, вирішили звірити букви з розкладкою мобільного телефону, там якраз одна буква випадала на 7, але все одно 4 цифри не виходило.

Unlock! Doo-Arann Dungeon

Unlock! Doo-Arann Dungeon – прям по первым доступным картам чувствуешь себя героем рпг, тут тебе щит, лук и магия. Этот сценарий был направлен на другую интересную механику, тут скорее нужно было не думать, а вертеть карты, в общем без спойлеров.

Magic Maze

Magic Maze –кооперативна гра на одночасну дію всіх гравців з обмеженим часом. Коли намагався пояснити правила, було не зрозуміло, як в це грати, але автори зробили дуже вдало правила. По ходу гри пропонують автори пройти сценарії із заданими плитками кімнат і по ходу гри вчитися, як грати в Magic Maze. Якщо перші два сценарії пройшли на межі, піску майже не залишилося в годинах, то наступні два подужали швидше і краще. Час підтискав, тому зупинилися на 4, в наступний раз постараємося пройти якомога більше, по крайней мере, це буде швидкі і веселіше, ніж 18 зустрічей в минулому році, щоб добити пандемію спадщина. Ще в грі представлена ​​варіація гравців від 1 до 8, тому ще думаю, варто, спробувати сольну гру чи ні, з одного боку буде простіше все рухати, а на звороті треба буде постійно перебирати колоду дій.

Kingdomino

Kingdomino – гра швидка і проста, тому вирішили швидко 2 рази в неї зіграти і на відміну від першої партії додавали в кінці гри бонусні ПО за все забудовані поля, і за початковий замок розташований в центрі поля. Коли дивлюся на цю гру, то думаю чи про Каркассон або Isle of Skye, але вона куди простіше, тому чекаю другу частину.

За 3 партії (включаючи першу гру) кожен став переможцем по разу, тому я вважаю який ніякої, а баланс в грі є, хоча в повному складі вона буде гратися зовсім по-іншому, коли будуть доступні всі тайли. А не як тут, буває чекаєш потрібний тайл, а його все немає і немає. Була ситуація, коли у кожного гравця було по 5 клітин з пшоном, а тайл пшоно з коронкою все не було і не було ...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of