Ігротека №28. Знайомство з Ticket to Ride: First Journey, Bohnanza: The Duel, Cottage Garden, Lanterns: The Harvest Festival

Ticket to Ride: First Journey (Europe)

Ticket to Ride: First Journey (Europe) – дуже барвиста і динамічна дитяча адаптація старшого брата, тут і шлях найдовший займає всього 4 рейки і для перемоги потрібно виконати завдання на 7 картках. Кожен раз, коли міста з'єднуються рейками, відбувається анімація (в мобільній версії гри) показує головні краси того чи іншого міста, що робить гру красивіше свого реального прикладу, тому рекомендую гру дітям, а для дорослих є більш складні і цікавий квиток на поїзд. У свій хід ти береш рандомних 2 карти і як на мене варто було зробити невеличкий «ринок» як у старшій версії.

Bohnanza: The Duel

Bohnanza: The Duel – з оригінальною грою ще кінця 90-их не знайомий (скоро виправлю це припущення), а дуельний варіант мені не сподобався. Пройшов навчання, зіграв першу партію і видалив гру. На руці 5 карт, ви за раунд повинні розіграти дві, при цьому ви зобов'язані розіграти поспіль дві крайніх лівих в один з трьох стовпців + є місце для блефу. Можливо я просто не до кінця перейнявся суттю гри.

Lanterns: The Harvest Festival

Lanterns: The Harvest Festival - кожен раунд гравець прилаштовує свій тайл феєрверків до раніше встановленого, і кожен гравець отримує жетон того кольору, який зображений на стороні тайла дивиться на нього + можна отримати додатковий жетон, якщо сусідні сторони тайлів мають один колір. Напевно, заплутано написав, в загальному, ми збираємо різнокольорові маркери (7 кольорів з лімітом в банку), після розміщення тайла можна здати в банк токени і отримати за це ПЗ. Всього в грі передбачено 3 способи здати токени - все 7 кольорів по одному, три види по 2 штуці і 4 штуки одного кольору, при кожній здачі токенов гравцями зменшується ПО отримується за цей спосіб.

Cottage Garden

Cottage Garden – мені і моїй дружині подобається patchwork (я граю як наживо, так і на телефоні), тому у мене були великі очікування від схожої гри вже з замахом на 4 гравців, але після третього навчального уроку я вирішив видалити додаток, так як попередник куди краще.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of