Ігротека №29. Усі доповнення Dark Tales

З дружиною випробували всі 4 доповнення до страшних казок, тому по гарячому коротко відпишуся.

Страшні казки - карткова дуже барвиста настільна гра з нехитрими картами, береш карту, граєш карту і отримуєш ПО за розіграш, поки загальна колода і рука одного гравця не спорожніє.

Кожне доповнення це + 21 нова карта + трохи нових токенов. Грається база + тільки одне доповнення.

Перше доповнення Білосніжка

>

Що нового, є гноми, кожен гном приносить стільки ПО, скільки було розіграно їх до цього моменту. Є Білосніжка і принц, якщо ви розіграли ці карти, то кожен раунд будете отримувати додатково ПО, є карта, яка через отруєне яблуко, гребінь, корсет, вбиває твою солодку парочку.

Друге доповнення Червона шапочка

Найвеселіше, тут з'являється вовк, який їсть інших персонажів і за це отримує ПО + вбиває постійні абілкі у карт супротивників. За механіки з минулого допа залишилися карти, які дозволяють пасивно кожен хід отримувати ПО, а й додалися нові карти для складних комбінацій, типу наступна розігрується карта буде певного типу, а це дозволить зробити наступне.

Третє доповнення Попелюшка

Для сприйняття - це доповнення найскладніше, по-перше, тут нові двосторонні тайли, і ти можеш або брати тайл, або перевертати його в ту чи іншу сторону (в кінці гри одна сторона дає багато ПО, а друга дає менше, за кожен проміжок гри), по-друге немає традиційної зміни дня і ночі, після трьох скинутих карт починається бал. Під час балу гравці отримують додатково ПО за пари танцюючих персонажів у себе + за перевернуті тайли. У нас на двох 4 рази був бал + фінальний бал, який тільки одними танцюючими персонажами мені приніс 15 ПО.

Четверте доповнення Русалочка

Кожен раз хочуть ввести щось нове, тому замість нових жетонів доступна нова колода карт з 20 штук у вигляді завдань. Нові карти дозволяють взяти або скинути з руки нові карти договору, де перед розіграшем карт можна виконати умову договору, при цьому розігруючий отримує якусь булочку, після чого всі гравці ще щось можуть отримати при виконанні нового умови. Наприклад, можете скинути предмет і отримати будь-який інший + 2 ПО, або якщо зараз ніч і у вас є карта лиходія можете розіграти додатково карту з руки. Але якщо в кінці гри у вас на руці залишиться карта договору, ви втратите 3 ПО.

Так само за традицією в грі з'явилися нові постійні карти, що дають постійно ПО, принц з русалочкой дають 3 ПО, а їх може бути більше однієї пари + старі карти, тому після закінчення партії переможець набрав 191 ПО, а адже в базі набиралося рази в 3 -4 менше.

За першим враженням я розставлю свої переваги так - червона шапочка, русалочка, попелюшка, Білосніжка.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of