Ігротека № 30. Знайомство з Not alone, The Last Friday + Room 25: Season 2, 7 Wonders

Not alone

Чужа планета чи not alone – 6 космічних дослідників проти одного істоти, хоч істота з самого початок не вірило в свої сили, але в грі було все. На початку гри гравці можуть сховатися на одній з 5 територій, при тому, що перші дві особливого сенсу в собі не несуть в перші ходи. Істота має знаходити і асимілювати прибульців, в результаті хто переможе - кількість раундів проти ненаситної тварі.

Найвеселіші моменти гри, коли пару раундів четверо вибирали ту ж карту, що і істота, один гравець примудрився три рази поспіль подарувати суті 3 просування по треку. Але найцікавіше було останні раунди, суті треба було 1 корисну дію і воно виграло, нам же 4 для перемоги (2 раунди протриматися або сподіватися на радіо на пляжі або осколки вісімка), змогли картою допомоги відсунути назад істота і скоротити розрив. В результаті був 1 крок до перемоги плохиша проти двох у землян, при цьому на руках були карти, які скасовували або перенаправляли дії токена артемії і істоти, чи то пак майже при будь-якому розкладі треба було виграти, але в підсумку зло перемогло знайшло потрібного йому гравця і вбило останній токен волі, і ми програли. Гра сподобалася, плюс хочеться різноманітності і нових абілок на планети, з допомо я поки бачив тільки різні десяті карти.

Last Friday

Last Friday – 5 гравців проти маніяка вбивці за однойменним фільмом. Якраз з ранку подивився летсплей каналу твій ігровий, як вони відіграли перші два розділи, тому був готовий вистежувати свої цілі, навіть почав перші раунди як по ютубі. У нас в компанії добре заходила гра Letters from Whitechapel , тому я вирішив взяти собі походжу гру, хоч п'ятницю мене відлякувала нижчим рейтингом, ніж інші ігри цього жанру. У п'ятницю 4 розділи, в першій маніяк шукає жертв, поки ті не сховалися в будиночку, і намагається їх вбити за 15 раундів. У другому розділі вже озброєні і агресивні відпочиваючі з вилами шукають маніяка і йому необхідно тікати, що робить цей раунд дуже напруженим і веселим як на мене. У другому раунді якщо маніяка вбивають, то вбивця стає обраним і Джейсон відроджується в озері і за наступні 15 раундів повинен вбити обраного, якщо цього не відбувається, то буде четвертий раунд, де все шукають маніяка.

Хоч я і виграв, убивши місію, є великі підозри, що другий раз в гру грати не будемо, може я якісь правила упустив, але гра не така цікава, щоб грати в неї 2-3 години, хоч кожні 3 ранда вбивця і каже , де знаходиться це сильно не допомагає його оточити або втекти від нього.

Room 25: Season 2

Room 25: Season 2 – другий сезон рятує, що грати можна до 8 осіб + з'явилися унікальні властивості у кожного персонажа, хоч грали кімнатами з експерта першого сезону. Перша гра була дуже швидкоплинна для мене. На початку другого ходу сама недосвідчена дівчина вибрала дію штовхати і вирішила штовхнути мене, і я відразу ж помер. Це позначилося позитивно на результат партії, я був одним з двох зрадників, тому другий навіть розкрившись нічого, не міг зробити з іншими 5 учасниками сам.

Друга партія вийшла ще сміховинні я на третьому ходу знайшов 25 кімнату і в ній просидів до нашого програшу. Один з учасників переплутав свою картку і думав, що він зрадник, в результаті 3 зрадника проти інших 3 втікачів все зробили як треба, особливо шикарно відіграв свою роль один учасник - вже майже з'явився шанс забратися іншим учасникам в кімнату 25 і тут один з персонажів переносить кімнату зовсім в інше місце, просто ніхто не може подумати, що і це зрадник.

7 Wonders

7 Wonders з лідерами, нарешті, я зміг зіграти семеро в 7 чудес і, гра як гра. Найдивовижніше, що за цей рік - це другий випадок, коли виграє дівчина, яка набрала 70 ПО при цьому вона грала перший раз в цю гру, та й взагалі в ігри, колективна допомогу рулить, а найдосвідченіші гравці зайняли 6 і 5 місце.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of