Ігротека №32. Знайомство з Comparity cinema, Fantasy Realms, Warehouse 51, Betrayal at House on the Hill

Comparity cinema

Comparity cinema

Comparity cinema

В нас у компанії відмінно заходить гра timeline, тому я очікував більшого від кіно тематики.У Comparity cinema карти кладуться не тільки вліво / вправо, але й вгору / вниз, тому до кінця гри був великий хаос карт. При цьому, тут не обов'язково класти карту, перевертати і дивитися правильно поклав чи ні. Головне, щоб тебе не зловили на помилці, а якщо зловиш когось на помилці, то він візьме зайві карти. У цілому компаріті нікому не сподобалася, зіграємо ще, але за правилами таймлайна.

Fantasy Realms

Fantasy Realms - оригінальним не буду, скажу, як усі, хто грав, гра вогонь - швидка, азартна й неповторна, усе на стільки просто, що не розумієш, як її раніше не придумали.

У нас на руках 7 карт, у свій хід береш карту зі стосу й зайву скидаешь на стіл, або міняєш карту зі столу на свою з руки. Як буде 10 карт на столі, гра відразу закінчюється. Майже усі карти між собою комбуються, й ти збираєш кращу сімку карт. Першу партію я майже виграв на тваринах, й коли відразу зіграли другий раз, я думав, що точно виграю бо в мене 6 карт між собою комбятся по погоді і явищам (шкода, я не знав, що мій сусід теж на погоду розраховував), у результаті я зайняв 4 місце. Лідер тільки трьома картами обіграв усіх по ПО, бійці плюс лідери бонусом 60 по і т.д. Тепер хочу зіграти удвох. З мінусів, гра на стільки швидка, що у тебе може 3-4 ходу буде і все.

Fantasy Realms

Fantasy Realms

Warehouse 51

Warehouse 51

Warehouse 51

Warehouse 51 - гра з механікою аукціону й блефу. Тут для першої гри треба було ознайомитися з усіма картами, щоб знати їх властивості. Ти купуєш карти у режимі аукціону, гроші віддаєш гравцеві праворуч від тебе й у кінці перемагає той, у кого буде найбільша колекція, тому що частина карт виявляться підробками і нічого не принесуть. У результаті з п'яти гравців, гра з натяжкою зайшла двом.

Betrayal at House on the Hill

Betrayal at House on the Hill - зрада впало на мої плечі, іншим було важко вникнути у сценарій і вирішили його поміняти на інший. Зрадника вже не було й нам потрібно було перемогти свої копії, у результаті ми легко впоралися, втративши одного бійця.
Betrayal at House on the Hill

Betrayal at House on the Hill

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of