Ігротека № 35. Знайомство з The Fox in the Forest, Codenames: Duet + Arkham Horror: The Card Game

The Fox in the Forest

The Fox in the Forest – гра на хабар для двох гравців, у цілому гра й не погана, і не добра - середня. Гральна колода складається з 33 карт - 3 масті по 11 карт (від 1 до 11), де кожна непарна карта має властивості при розіграші. Кожен раунд гравці отримують по 13 карт, одна з 7 не розданих карт розкривається й визначає головний козир. Гравець розігрує карту і її масть стає козирем, його опонент зобов'язаний розіграти карту цієї ж масті (якщо номер карти більше, він виграє хабар), якщо такої масті немає, він може розіграти карту головної масті, тоді він виграв або третьої, щоб програти.

Найцікавіше, що у цій грі можна виграти / програвши, тому що лис не любить жодних гравців, які постійно виграють хабар. Так у кінці раунда в залежності від кількості виграних хабарів, гравці отримують ПО + за карти з сімкою, коли гравці набирають 21 і більше ПО, гра закінчується.

Нам для завершення партії було потрібно 4 раунду, при цьому усе дуже стрімко розвивалося - 5: 6, 12:10, 15:18 і 22:22. Після тієї чи іншої партії хтось інший лідирував при цьому у 4 партії був цікавий момент, коли я поспіль виграв й забрав 7 хабарів, і якби ще у трьох я здобув перемогу, то ніяких ПО не отримав, тому я вже намагався програти, а не виграти.

Codenames: Duet

Codenames: Duet – суперпопулярна компанійська гра, але вже на двох. Якщо брати прості правила, то сумарно за 9 раундів необхідно відгадати 15 слів - у кожного гравця є 9 загаданих слів, але три з них загальні. Перша партія провалилася нашою недовірою, у кожного гравця є по 3 слова вбивці на мапі мети й так вийшло, що для одного це слово для вгадування, а в іншого це вбивця, нам здавалося, що зворотна сторона цих слів повинна бути нейтральна, головне що розібралися .

Друга партія те ж провалилася, але вже через попадання на слово вбивці. Я не зміг правильно поєднати «пірат» і «любов», думав ром, але було слово «ящик» або скарб, але було слово «пальма». Будемо тренуватися.

Arkham Horror: The Essex County Express

Arkham Horror: The Card GameThe Essex County Express. Ми їмо на поїзді підкорювати нові місця, тому локації представляють собою поїзд з вагонами. За сценарієм необхідно пройти 6 вагонів і дістатися до локомотива, при вході на новий вагон, швидше за все, вам потрібно пройти перевірку або скинути потрібного типу карти або отримаєте шкоди. Не знаючи, що тут буде, по можливості я збирав докази в кожному вагоні, хоча тільки один давав 1 ПО. Був ще кумедний вагон, де можна було вкрасти багаж і отримати за це 3 ресурсу, правда, не знаю, яке було б покарання за це.

Сценарій пройшов легко, хоч під кінець у мене залишалося мало ХП, а у напарника розуму. Мені не сподобалося, що досить було пройти одному гравцеві до локомотива і там зібрати докази для завершення сценарію, так другою грою залишався в середині поїзда і бився з монстрами. Так само в сценарії дуже мало досвіду 1 за завершення, 1 якщо випаде за сценарієм потрібний вагон, а решта в колоді перешкод і не факт, що вони вийдуть. За сценарієм 5 глав і 2 акти, якщо знаєш цей сценарій, то можна було на пролом піти до локомотиву і пройти гру ще за перший розділ, максимум за другу, так нам не вистачило зайвого ходу, щоб укластися в два.

Arkham Horror: Blood on the Altar

Arkham Horror: The Card Game – Blood on the Altar. Черговий містечко, де твориться зло. За сценарієм нам необхідно в 5 доступних локаціях розкрити всі докази, після чого відкривається раніше відкладена карта (одна карта це ключ, друга таємна кімната і інші три звичайні карти непристойне). Якщо раніше нам не щастило на локації і доводилося повертатися, щоб один персонаж шукав докази, а інший воював, то тут нам пощастило. У першій же локації ми знайшли ключ, а в другій вхід в таємну кімнату, де жило чудовисько - 4 кулак 13 хп прив'язане на ланцюгу і треба було або його вбити або знайти 10 доказів. Так як ми ще не встигли розгойдатися предметами, і не було нормального зброї, вирішили все залагодити пошуком доказів, хоч за його вбивство давали куди більше досвіду.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of