Ігротека №38. Знайомство з Barenpark, T.I.M.E Stories + Fantasy Realms

Fantasy Realms

Fantasy Realms – дві партії на двох, при тому, що для другої партії вирішили не перемішувати колоду й зіграти іншими картами (нарешті всі карти побачив на власні очі). Гра як завжди прекрасна, але, напевно, варто на кожну партію придумувати свою переможну стратегію. У першій, пішов по своїй стратегії - тваринки + їх бонусне поліпшення, а в другій спробував виграти лідерами король / королева / імператриця й військо (майже зібрав комбінацію з свічкою на 100 сили), в результаті, в обох партіях незначно програв.

Barenpark

Barenpark чи ведмежий парк – той же патчворк, але про зоопарк, на чотирьох гравців і з вибором будь-якого тайла будівництва. На початку партії гра здавалась досить простою, далі, коли дивишся, що тайлів усе менше й менше, а ачівки треба виконувати першим (хто раніше виконав, той більше ПО отримує), процес стає цікавіше. А під кінець розумієш, що трохи ти не вгадав, взявши ще 20 хвилин, тому подвійну ділянку замість одинарного.

В цілому гра хороша, відносно швидка й симпатична, тільки пару моментів засмутили. Поки усі тайли розставиш на поле в порядку черги ПО, пройде хвилин 5 або більше. Плюс особисті ділянки для будівництва парку виявилися однакові з двох сторін, а хоч для маленької варіативності гри, можна було трохи всі сторони зробити різними. У підсумку, переможець виграв завдяки виконанню усіх трьох завдань, тому в цій грі, я думаю, йде не значний розкид по ПО між гравцями. Десь один гравець будує найдорожчі ділянки зоопарку, а з іншого боку, опоненти вибирають для будівництва інший тип з найбільшим По на даний момент.

T.I.M.E Stories

T.I.M.E Stories- кооперативна гра з цікавою механікою, ми подорожуємо у часі, типу граєш у комп'ютерну гру, де сюжет можеш проходити різними шляхами, а якщо помер, то можеш завантажитися з самого початку, і вже будеш знати, куди варто йти, а куди ні. Є загальна карта з доступними локаціями, можна переходити між локаціями, але тоді втрачаєш бали часу. Кожна локація представлена ​​трьома - шістьма картами, куди гравці можуть заглянути згідно брифінгу місії. На карті можна дізнатися нову інформацію, подивитися на картинку на карті, знайти предмет, битися з ким то, пройти перевірку на спритність або розмову, відповідно до свого навику на картці персонажа.

В цілому нам гра сподобалася, було дуже весело. Навіть втретє поспіль проходити одні й ті ж кімнати мало сенс, уже в новий раз вступаючи по-іншому. Перед грою мені говорили, що гра хороша, але сильно рандомна через кидки кубиків, але в цьому теж є своя атмосфера. Наприклад: на кубику часу за усі кидки тільки один раз випала одиниця, а інші рази (кидків 20-30) двійка, або бували випадки, коли з трьох кубиків викидаєш одні черепа, або була епічність битва, коли за 5 кидків кубиків не було ні одного позитивного результату кубика (а це 50% шанс).

Думаю, я ще декілька разів напишу про інші частини цієї гри, це буде або Marcy Case або неофіційний додаток, хоча з наступних вихідних в планах розпочати проходити другий сезон пандемії.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of