Ігротека №4. Знайомство з Love Letter Premium, Quantum, Caylus

Love Letter Premium

Love Letter Premium - базова гра мені дуже подобалася, вона добре заходила як на двох, так і на чотирьох, але тут я вирішив спробувати преміум версію на вісьмох і гра перетворилася в каторгу - довго йшла черга ходу, хоч і збільшили можливість отримати переможні очки, але гра на вісьмох йшла як середнє євро - з початок майже всі отримали по одній перемозі, потім я вирвався вперед з двома і мене почали блокувати, потім вже інші стали брати по другому пО і т.д.

Хоч в грі і додалися нові персонажі, але на велику кількість гравців вона грається гірше, є інші більш цікаві ігри. Філер повинен бути швидким і найфановішим, тому я за 4 гравці і базову гру.

Quantum

Quantum - перед грою я не знав повністю правила гри, тільки мав приблизне уявлення про гру. На початку мене порадувало правило, що переможець тільки один, тому якщо хтось пішов у відрив, то необхідно всіма на нього нападати. У підсумку я почав свою невелику війну з обома найближчими сусідами, якісь навіть військові окуляри заробив, але противники куди краще знали, що і як треба робити. У загальному перше враження погане і вдруге зіграти в гру у мене немає бажання, але пізніше я зіграв.
Тобаго - теж гра яка у мене не викликала особливих почуттів і бажання зіграти вдруге. Необхідно знайти скарби, при цьому випадковим чином всі гравці генерують місця, де необхідно шукати скарб.

Caylus

Caylus - мій найперший хід був помилкою, на початку у вас є ресурси і я подумав, що оптимально витратити їх відразу на будівництво нових будинків, але я вибрав опцію будівництва, яка знаходитися на віддалі від йде чиновника (тому я витратив зайву монету і хід в порожню ), порадували хіба те, що зі мною грають ще два новачки і другий гравець на наступний раунд допустив таку ж помилку ...

Поки гра мені здається не цікавою, можливо через те, що їй більше 10 років і після неї вийшло багато цікавих механік. А тут платиш монету і ставиш фішку, щоб отримати 3 монети або 1 вид ресурсу або другий вид ресурсу або вибір між першим і третім видом ресурсу або вибір між другим і четвертим ресурсом або побудувати будинок. Може через будівлі гра стане по цікавіше, але я тільки спочатку партії і подивимося, чим це закінчиться.

Lords of Xidit - всі гравці планують свої дії в закриту на 6 ходів вперед, для мене це аналог кольт експреса. Перші враження хороші.
Русские железные дороги - перші півтора раунду я не знав куди розставляти міплов, в результаті вирішив піти по найдовшому шляху і почав будувати Транссибірську магістраль. Виграти я не виграю, але за друге місце поборюсь на початку були не зовсім правильні дії вчинені ...

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of