Ігротека №5. Знайомство з Ghost Stories, Flags of the World + The Grizzled

Сьогодні була можливість перервати величезну серію по неможливості зіграти в Abyss (напевно, рази 4 хотів), але в цей раз нас було занадто багато для неї. Але ж цю гру я набував, щоб зіграти з дружиною, мені здавалася підводний тематика і сімейне євро повинні нормально зайти. А тепер трохи про те будь-що встиг зіграти.

Ghost Stories

Ghost Stories - одна з найскладніших для перемог кооперативних ігор, коли я сам в неї грав (гра за правилами двох гравців), я не зміг дійти до боса, а зараз вчотирьох ми дожили до нього, і на цьому все. Всі місця на полі були зайняті, три квадрата були перевернуті і вихід боса, якого можна було б бити, тільки використовуючи статую Будди. Ще образливий момент був, коли у мене з-за кубика прокляття згоріло понад 6 жетонів, і в результаті ми не змогли нормально повоювати з духами. Думаю, ця гра чекає третього заходу з ще більшими амбіціями на перемогу.

Flags of the World

Flags of the World - я не міг пройти повз примірника цієї гри за кілька баксів - 200 карток. Тут тобі і перевірка твоїх знань, і можливість дізнатися щось нове, та й брав я гру в розрахунку на дитину, щоб його навчати прапорам країн. Гра в чомусь схожа на таймлайн або animal cardline, але вона складніша, тому що прапори знають не всі (я тут орієнтувався на свої знання в прапорах футбольних збірних).

The Grizzled

The Grizzled - 4 партії і 4 програшу, остання партія була програна через мене, правда в кінці з'ясувалося, що, коли я пояснював правила гри, я десяток карт відклав в сторону, і тому у нас дуже швидко закінчувалася колода, гра проходила приблизно 5 раундів. В цілому гра всім сподобалася, і я сподіваюся в неї наступного разу зіграти вже з доповненням.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of