Ігротека № 6. Знайомство з Kolejka, Lifeboat + Archaeology The New Expedition, Cardline: Animals

Сьогодні була ігротека і у мене була вступна інформація - 6 чоловік і 4 години, і я вирішив зіграти в ті ігри, які давно припадають пилом на полиці, і підходять під шістьох гравців. Головними кандидатами були - historia, стовпи землі (з допомо), за бортом і черга (з допомо), плюс хотів зіграти вшістьох по парам в 7 чудес з усіма доповненнями крім Вавилона (перечитав правила допа і побачив, що вежа не так сильно урізноманітнюють гру , а в проекти ми вже грали).

Поки нас було 4 зіграли в Archaeology The New Expedition і Cardline: Animals, вп'ятьох сіли вже в давно розкладену Kolejka, а через відсутність шостого і часу зіграли швидко в lifeboat.

Archaeology The New Expedition

Archaeology The New Expedition - картковий філлер на збір сетів. У базову гру я відіграв більше дюжини раз, і захотів спробувати трохи переосмислення версію, де додалася захист від негоди - бурі, нова система розподілу в скарбницях і інші номінали на картах. Якщо раніше 15 бонусних карт замішувалося в піраміду в кількості 3, 5 і 7, то зараз цю систему можна замінити заготовленим шаблоном, і ми грали в такий спосіб - три стопки по 5 карт, для взяття стопки потрібно 2 спеціальних карти «карта», а коли ви відправляли в залік свій сет карт, ви могли переглянути всі карти з будь-якої стопки. Тому, коли я зміг вкрасти другу карту «карта» я взяв переглянуту стопку з одного маскою (4 очки) і двома амулетами (3 очки), що дозволило мені отримати 26 очок + були карти на ще 15 ПО в наступному раунді.

В цілому даний філер дуже хороший і азартний, навіть на двох він добре грається і у всіх компаніях де я грав, археологія вдало заходила.

Cardline: Animals

Cardline: Animals - швидка пізнавальна гра на подобу timeline, тільки тут ми ранжируємо тварин по одному з трьох параметрів довжина, вага або тривалість життя. Зіграли буквально за 5 хвилин, але мені пощастило, складно було не вставити в ланцюжок тварин кита, слона, ягуара і ківі. Хороша гра для будь-якого віку і числа гравців.

Kolejka

Kolejka або чергу (заборонена в Росії настільна гра) - хоч гра і про розміщення робітників і розіграш карт з руки, я б її євро не назвав, швидше за тривалий філлер, хоча ми впоралися за 2 тижні (місцевий час).

У грі є 5 видів товарів і у кожного є свій список на покупку - 4/3/2/1 одиниці кожного виду товару крім одного, і є 5 черг до кожного лотка, і все по черзі виставляють міплов, кому куди треба. В наступну фазу товар приходить в 3 місця (іноді в один і той же магазин), і вже після можна розіграти до 3 карт (кожен раунд ти береш випадкові карти з невикористаних). Якщо в основі всього 10 однакових карт у всіх, то з допомо їх вже 14 і потрібно на початку тижня випадковим чином скинути 4, це урізноманітнює гру, і не знаєш які карти у гравців до останнього моменту.

В цілому гра мені здалася трохи тривалої і не такою цікавою, як я думав. Її я брав в розрахунку на те, щоб зіграти зі своїми батьками.

Lifeboat

Lifeboat - не знаю, як охарактеризувати гру. Років зо три тому мені її порадив друг, сказав, що на тімбілдінге вони пару годин рубалися в таку круту гру "За бортом". Я вирішив собі її взяти (не дорога) + один б розповів, як в неї грати, але свого часу нас тільки 4 зібралося і грати було б не так цікаво, тому відклав до більшої посиденьки. Шкода, що вшістьох не вийшло зіграти.

Гра починається з певної послідовності розташованих гравців в човні, найперший на кормі отримує ресурси і їх розподіляє, а найостанніший визначає куди човен пливе. Кожен гравець отримує картки з бонусними ПО в кінці гри - за смерть або життя певного персонажа (так якби я вижив отримав 5 ПО, а якщо помер би, то 7), плюс серед предметів можна було знайти ПО.

До чого зводилася гра, один гравець постійно юзал парасольку від спраги, другий половину часу пасував, шкет крав у всіх безкарно по карті, громила віджимав все що йому потрібно було у всіх, і хто-то іноді гріб. Я вирішив стати навігатором спустився вниз човни і в підсумку мене підвели карти, які не тягнув, вони давали мені мінус і в результаті я у вигляді несвідомого колоди пролежав останню частину гри в човні. В цілому гра вже застаріла, може клімат під час гри повинен був бути іншим або в правилах, я щось упустив, але гра не зайшла.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of