Ігротека №8. Знайомство з The Princes of Florence и Abyss

The Princes of Florence

The Princes of Florence гра 2000 року - можна сказати вже старий настільного світу, який повільно скочується вниз з позиції топ 30 кращих ігор, але який все ще входить в ТОП 100 настолок за версією BGG на момент моєї гри. Гра досить проста, але не менш цікава. У нас є 7 раундів, щоб якомога більше прекрасного створити і кожен раунд ділитися на дві фази.

В першу фазу відбувається аукціон між корисними - ландшафт особистого палацу (ліс, озеро і парк), блазень (+2 до творчого процесу), будівельник (чим більше будівельників, тим легше будувати нову будівлю), два типи карт (ПО в кінці гри за певні умови і можливість вкрасти чужого творця). Один гравець вибирає категорію і ставить 200 монет, кожен наступний може збільшить ставку на 100. Фаза тривати поки кожен гравець не купить один слот, за фазу один і той же лот два рази на аукціон не можна виставити.

У другу фазу можна зробити дві дії - побудувати будинок (700 монет або за 300, якщо є будівельник), взяти карту творця / бонуса, купити жетон вольності або використовувати карту творця з руки і створити творчість.

Що таке творчість - це виконання умов карт творця - потрібний ландшафт (один з трьох) 3 очка + потрібну будівлю (одне з 10) 4 очка + потрібна вільність (одна з трьох) 3 очка + кожен блазень по 2 очка + кількість карт творців в руках і використаних, і можливість бонусу творчості. Вся ця сума творчості повинна бути більше мінімального значення в раунді, так на початку гри можна творити з сумою в 6 очок, а вже в 7 раунді треба мінімум створити на 17 очок. Кожне очко або монета, або кожні 2 очка це одне ПО.

Ще в грі можна отримати 3 ПО за найбільше творчість в раунді ПО, за другого і третього будівельника по 3 ПО, за кожне побудований будинок 3 ПО, за кожен другий і наступний однаковий ландшафт 3 ПО. До другого раунду все стає зрозуміло, а, щоб трохи скоротити рандомних, коли ви берете будь-яку колоду карт творці, бонуси, престижу, то ви берете 5 карт і з них вибираєте одну.

Abyss

Abyss - красива проста сімейна гра, взяв її під впливом відео огляду Зуйкова, думав, що пограємо з дружиною. У абуссе всього 3 види дій та в свій хід граєте одне з них - берете карту з колоди поплічників, забираєте всіх скинутих не потрібних поплічників одного виду або наймаєте лорда. Поплічники бувають 5 видів (5 кольорів) і з номіналом від 1 до 5, а при наймі лорда вказано який вид поплічників повинен бути обов'язковим під час його найму і скільки будь-яких інших видів має бути.

Зазвичай лорди коштують від 6 до 15 поплічників. Наприклад, лорд коштує 8 синіх поплічників і ви платите синіми з силою 3 та 5, при цьому поплічник з силою 3 залишається лежати на столі, і в кінці гри найсильніший лежить поплічник стільки принесе ПО яка його сила.

На половині лордів є символ ключа, як тільки у вас з'явиться три лорда з символом ключа, ви зобов'язані взяти локацію, яка лягає на лордів і тим самим скасовує всі їх ефекти лордів, але в кінці гри принесе ПО, за умовами локації.

Гра досить проста, на удачу. Так, коли ви берете нову карту і вона сильна, у ваших опонентів є першочергова можливість купити за перлини цю карту і в підсумку ворог отримав поплічника з силою 5, а ви собі витягуєте і витягуєте нові карти, а вони все з силою 1.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of