Incan gold чи Diamant – швидка азартна гра на удачу. Гравці в ролі шукачів пригод починають досліджувати катакомби стародавнього храму в надії поживитися цінною наживою. Необхідно не тільки дійти до кімнат зі скарбами, а й вчасно забратися з цієї обителі, адже гравців на кожному кроці чекають небезпеки - ожилі мумії, отруйні змії, гігантські павуки, обвали й вогняні пастки.

Підготовка до гри Incan Gold

Необхідно роздати кожному гравцеві по намету й набору карт з однаковою сорочкою - карту факела й карту табору. Кожен гравець розкладає перед собою намет, де буде ховати від інших гравців свої скарби.

Гра буде проходити в 5 раундів, про що нам буде символізувати храм, який складається з 5 спеціальних карт, утворивши тим самим загальну картину храму. Під кожну карту храму необхідно покласти по одній карті артефакту обличчям вниз.

Ігровий процес Incan Gold

Перший гравець (той, хто останнім тримав золото в руках) бере й перевертає першу карту храму, а карту з артефактом показує всім іншим гравцям, після чого замішує її в загальну колоду. Колода складається з 15 карт скарбів (кожна карта показує, скільки дорогоцінного каміння отримають гравці від 1 до 17) і 15 карт неприємностей (по 3 кожного з 5 типів небезпеки).

Всього в грі 5 раундів і безліч ходів. У свій хід гравці можуть виконати одну з двох дій, якщо вони ще знаходяться в храмі - спасувати (вибрати карту табору) або продовжувати свою подорож далі (вибрати карту факела).

Вибір карти відбувається таємним чином, щоб суперники не знали, хто яку карту вибрав. Коли гравці вибирають факел, то відкривається верхня карта із загальної стопки - це може бути як карта небезпеки, так і карта з коштовностями.

Якщо відкривається карта небезпеки, то необхідно подивитися, розігрувалася ця карта раніше чи ні, все в грі є 5 типів карт - мумія, павук, змія, обвал і вогонь. Якщо така карта небезпеки вже є в викладеному ряду, то місія завершується невдачею.

Якщо відкривається карта з коштовностями, то на цю карту лягає стільки дорогоцінного каміння, яке число на ній написано. При цьому, якщо це число можна розділити на число гравців вибрали факел, то кожен отримує свою частку, а решта залишається лежати на карті.

Якщо один гравець спасував, а всі інші вирішили піти далі, то він отримує всі дорогоцінні камінні, які лежать на картах храму + всі раніше зароблені камінні в цьому раунді. Якщо на столі були карти артефактів, то гравець забирає їх усіх.

Якщо кілька гравців спасували, то вони ділять порівну всі камені, що лежать на картах храму (залишок залишається лежати далі) + забирають зароблені особисто ними камені, а ось карта артефакту залишається лежати далі на столі.

При цьому за перші три знайдені й винесені з храму карти артефакту гравець отримує 5 ПО, а четверта й п'ята карта артефакту оцінюється в 10 ПО кожна.

Раунд завершується в двох випадках - всі гравці спасували або на поле виходиться друга однакова карта неприємності. Якщо вийшла друга карта неприємності, то всі гравці, які вибрали карту факела (продовження подорожі) втрачають всі зароблені дорогоцінні каміння в цьому раунді, а ця друга карта неприємності виходить з гри до наступної партії. Чим частіше гравці будуть ризикувати, і програвати, тим менший шанс в 5 раунді отримати дві однакових карти неприємності.

Після 5 раундів кожен гравець показує свою кількість дорогоцінних каменів + ПО за карти артефакту, у кого більше той і виграв гру.

Враження від гри Incan Gold

Incan Gold це дуже швидка гра, з якою я познайомився з початку на борадгеймарені, а вже пізніше зіграв вживу. Якщо в онлайн версії гра грається за 10 хвилин, то для звичайної партії наживо необхідно вже 30 хвилин.Incan gold я б порівняв з celestia, що тут, що там багато що залежить просто від удачі, адже вибір можливостей вкрай скромний - пасуй або йди далі за новими скарбами. Але в цій грі все залежить тільки від твого рішення, а в Селестії тебе можуть скинути з борту або обдурити.

При цьому, яких я тільки ігрових ситуацій не спостерігав. В одній грі, після того як 4 гравці спасували, п'ятий продовжував йти далі й далі. Він зміг витягнути поспіль 5 карт зі скарбами й отримував би в випадки пасу близько 50 ПО, а це майже гарантована перемога. Але йому просто подобалося тягнути карти, поки його не спіткала невдача. В іншій же грі за 5 раундів було 3 в якому жоден гравець не зміг заробити жодного ПО - перша й друга карта була небезпеками одного виду.

Золото інків своєрідна весела гра, в якій треба просто розслабитися й вірити у свою вдачу, або невдачу інших гравців, спасувавши в правильному місці. Завдяки швидкої тривалості гри, в нею можна швидко зіграти між важкими і складними іграми.

Наостанок - ця гра має як би дві назви Incan gold та Diamant. Діамант це попередниця, яка точнісінько як і золото інків, але без карт артефактів. Мені подобаються карти артефактів, тому що іноді навіть стоїть на перших ходах спасувати, отримати мало дорогоцінного каміння, але схопити цю карту, щоб гарантовано отримати 5 ПО, адже ти ніколи не знаєш, коли небезпеки зваляться тобі на голову.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of