Вгадай настільну гру по картинці


Настільних ігор багато, одні хороші, інші ні, у одні хочеш грати постійно і чекаєш нові доповнення, а інші з часом набридають і механіки застарівають. Тому я вирішив влаштувати невеликий інтерактив на своєму сайті, а як ти добре знаєш різні настільні ігри?

У мене було кілька ідей, як реалізувати вгадування гри – кілька картинок на сторінку, одна сторінка одна загадка, або треба було прописати у адресі мого сайту назву гри і якщо вгадаєш, то потрапиш на потрібну сторінку. Вирішив зупинитися на варіанті з паролем у вигляді відповіді з назвою гри. Написавши правильну відповідь, ви зможете зберегти пароль в браузері.

Уся дія почнеться з Level 1, переходимо по посиланню і бачимо картинку з грою. Якщо знаєте назву зображеної гри, то нижче переходите на наступний рівень, де треба буде правильно написати назву гри на англійській мові з маленької літери.

Спочатку я планував вказувати назву гри як на сайті boardgamegeek.com, але багато слів пишуться з великої літери і не підглядаючи на правильне написання складно вгадати гру. Наприклад, Detective: A Modern Crime Board Game, усі слова з великої літери, а в деяких іграх не усі слова з великої літери, тому я вирішив нехай усе буде з маленькою.

Перші рівнів 15 легкі, хіба що 10 рівень складний. Надалі я буду поповнювати сайт новими загадками, усе буде залежати від того, на скільки дана ідея сподобається моїм відвідувачам. На даний момент є близько 30 рівнів, а в подальшому завдання будуть більш складні.

Якщо ви не знаєте відповідь, напишіть коментар і я вам на пошту пришлю підказку. Якщо буде кілька коментарів про допомогу, я зроблю підказку по грі доступною всім.

Буду радий, якщо вам сподобалася ця рубрика. Готовий прислухатися до всіх порад і побажань в коментарях або через форму зворотного зв’язку.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of