Запуск сайту veletar.com

Запускаю у відкритий доступ цей сайт. Що таке veletar.com – блог про настільні ігри, з докладними оглядами й враженнями від ігор. Сайт виконаний у ручному мультимовному форматі – матеріали надані, як на українській, так і на російській мові. Правий верхній кут і відбудеться зміна мови.

Для першого показу сайту користувачам, я планував написати десяток оглядів, щоб сайт хоч якось сприймався, і була видна його «структура». Зараз є чотири статті з оглядом – це дозволяє подивитися на структуру статті, я намагався крім тексту додати додаткову числову й візуальну інформацію. Ігротеки мають іншу структуру, більш просту.

Якщо є ідеї, як ще поліпшити подачу матеріалу, не соромтеся, пишіть їх у коментарях.

У планах розширення рубрик та контенту. Цього тижня у понеділок вийде черговий звіт “ігротека”, середа-п’ятниця – два огляди й у вихідні, швидше за все, вийде ще одна ігротека. Я планую випускати мінімум по два огляди гри на тиждень, щоб через рік було не менше 100 статей. При цьому я планую писати, як про відомі хороші ігри, так і про непопулярні, які можна пройти стороною. Грайте тільки у хороші игри!

Спочатку макет цього сайту мав іншу форму, як і подача матеріалу, спасибі моїй невеликій фокусній групі, яка ділилася порадами зі мною по поліпшенню veletar.com. Спасибі Святославу, Олександру, Ярославу, Насті, Ані й Ксюші.

Що у планах

— Протестувати з живою аудиторією систему коментарів. Залишити цю, або спробувати іншу.

— Сторінка «Список ігор» – крута цікава сторінка, яка вимагає доопрацювання, інша система фільтрації або ще більше даних.

— Хочу зробити праву частину сайту інформаційно корисною, завдяки пошуку за багатьма критеріями – рік випуску гри, кількість гравців, жанр, тематика. Так, як матеріалу з оглядами на сайті у даний час мало, я не робив праву частину клікабельною, щоб зайвий раз не нариватися на сторінку 404. Потрібен час.

— Соціальні мережі – в мене не було часу, щоб зробити сторінки у соц.мережах. У соціальних мережах крім анонсів нового контенту на цьому сайті, будуть опитування, анонси, більше інтерактиву й т.д.

— Зробити усе сторінки на сайті двомовними. На це буде потрібно тижнів зо два.

— Ще думаю над слайдерами, щоб зробити ще красивішими картинки на цьому сайті, потрібен час і експерименти.

— Поліпшити свій стиль письма, основний контент я писав ще у минулому році, і, перечитуючи я розумію, що можна було б написати краще. Тому я починав писати огляди простих, швидких ігор.

 

Дякую усім, хто дочитав цей текст до кінця. Буду радий вашим ідеям й пропозиціям!

2
Отправить ответ

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
HawksRoman Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Roman
Guest
Roman

Вітаю з хороше починанням.